Novinky

Podruhé v sezoně s Canes, dovezou z Devils z Caroliny body?

Půjde o druhé setkání mezi oběma kluby, přičemž finále třízápasové série se odehraje 9. března v New Jersey. Ve svém předchozím setkání 25. ledna, prvním od zápasu druhého kola play off 2023, utrpěli Devils porážku 2:3.

Před zápasem

Carolina Hurricanes se v této sezóně blíží ke 30 vítězstvím, když v noci na pátek vyhráli 29. zápas proti Coloradu Avalanche. Canes jsou druzí v Metropolitní divizi s 63 body, čtyři body za prvními Rangers a tři body před třetími Flyers.

Český rodák v dresu Hurricanes, Martin Nečas, v noci na pátek zaznamenal svůj první hattrick v kariéře a v této sezóně sesbíral zatím 34 bodů a je v týmu na třetím místě v kanadském bodování.

Dnešní brankářský souboj se očekává Nico Daws (3,42 GAA, 89,5%) a Pyotr Kočetkov (2,61 GAA, 89,8%).

Předpokládaná sestava Devils (tip redakce):

Daws (Vaněček) – Bahl, Nemec, L.Hughes, Marino, Smith, Miller – Palát, Hischier, Bratt – Meier, Haula, Mercer – Toffoli, Hughes, Holtz – Lazar, Nosek, Bastian.

Předpokládaná sestava Hurricanes:

Kočetkov (Martin) – Slavin, Burns, Skie, Orlov, Chatfield, DeAngelo – Švečnikov, Aho, Teravainen – Bunting, Drury, Nečas – Martinou, Staal, Jarvis – Noesen, Kotkaniemi, Fast.

Ďábelský hokej je zpět ‼️😈😈😈

Naši Tipovačku naleznete ZDE

O NJD CZ/SK

Jsme Podcastový kanál fanklubu NHL týmu New Jersey Devils. Pravidelný pokec o tom co se děje u Ďáblů. Novinky, statistiky, rozhovory, postgame, informace ze zákulisí.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …