Novinky

Brankáři předvedli skvělý výkon, Devils vezou z Caroliny těsnou prohru a bod

Fotbalový výsledkem skočilo utkání mezi New Jersey Devils a Carolina Hurricanes.

Obrovskou zásluhu na výsledku mají oba brankaři, shodně měli na svém kontě po základní hrací době 0 obdržených branek a proto se rozhodovalo v nastaveném čase. Tam ve čtvrté minutě rozhodl domácí Sebastian Aho.

„Když to bylo na konci třetí třetiny bez branek, myslel jsem si, že jsme v zápase něco zanedbali, ale soupeř na tom byl stejně,“ uvedl Timo Meier, který zaznamenal v zápase přes 17 minut. „Bylo to velmi těsné utkání, hodně se taktizovalo, byl to takový hokej typu play off. Rádi bychom získali druhý bod, ale myslím, že na tomto zápase můžeme stavět. Ostuda to rozhodně nebyla.“

Po prohře nebylo tolik dusno v kabině jako obvykle, důvodem je těsný výsledek a podle Lindyho Ruffa i velké odhodlání hráčů.

„Myslím, že jsme odehráli skvělý hokejový zápas,“ řekl hlavní trenér Lindy Ruff, „jako tým jsme také bruslili, myslím, že naše soustředění bylo opravdu dobré, měli jsme spoustu času a prostoru. Dobře jsme bruslili v útočné zóně, vytvořili jsme si hodně šancí, ale nedokončili je.“

New Jersey Devils hrají další zápas v noci na úterý 13. února 2024, kdy se od 1:00 SEČ představí na domácím ledě v Prudential Center proti Seattle Kraken.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …