Novinky

Devils jedou do Toronta, zbývají jim 3 zápasy

Poslední tři zápasy letošní sezony zbývají hráčům New Jersey Devils. Dnes v noci se utkají opět s Maple Leafs, které je předevčírem porazili. Utkání v Torontu začíná krátce po 1:00 SEČ.

Před zápasem

Zatímco Devils vstupují do posledních tří zápasů sezóny 2023-24, snaží se zachytit nestabilitu ve dvou prohraných zápasech a odrazit se z prohry 5:2 s Maple Leafs předevčírem. Prohra vyřadila Devils z boje o play off.
Sestava prošla tento týden několika změnami, protože Jack Hughes absolvoval ve středu operaci ramene a vynechal i úterní zápas. Očekává se, že útočník se vrátí během tréninkového kempu Devils na podzim roku 2024. Nolan Foote a John Marino se vrátili do sestavy po zranění. Ve středu také Devils povolali Graema Clarkea z Uticy Comets před jejich dvouzápasovým road tripem.
Jake Allen nadále předvádí stabilní výkony za Devils a za New Jersey zatím odehrál 11 zápasů. S bilancí 5-5-1 obdržel v průměru 2,86 branky a má 91,1% úspěšnosti. Kaapo Kähkönen se zranil v zápase Devils proti Nashville Predators a tým v úterý večer povolal Akiru Schmida z farmy. Schmid byl ale ve středu odpoledne navrácen zpět.
Po zápase s Maple Leafs se Devils vydají do Philadelphie, kde se utkají s Flyers na poslední venkovní zápas sezóny. V posledním zápase sezóny budou Devils hostit New York Islanders v noci na úterý 16. dubna.

Předpokládaná sestava Devils (z tréninku):

Allen (Kähkönen) – L.Hughes, Marino, Bahl, Smith, Siegenthaler, Nemec – Clarke, Hischier, Bratt – Meier, Haula, Mercer – Palát, Bowers, Holtz – MacDermid, Tierney, Foote.

Předpokládaná sestava Maple Leafs:

Woll (Samsonov) – Reilly, Ljubuškin, Benoit, McCabe, Giordano, Brodie – Bertuzzi, Matthews, Domi – McMann, Tavares, Marner – Knies, Holmberg, Nylander – Dewar, Kämpf, Reaves.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …