Novinky

Back-to-back započnou Devils v Columbusu

New Jersey cestují v pátek v noci do Columbusu na rychlý výlet a zápas proti Blue Jackets. Utkání začíná krátce po 19:00 hod SEČ.

Před zápasem

Toto je čtvrté a poslední setkání mezi Blue Jackets a Devils v této sezóně. Naposledy se oba týmy střetly těsně po Vánoční přestávce 27. prosince v Newarku. Devils drží bilanci 2-1-0 a to i s výhrou při sledování svých synů a svěřenců v Columbusu 16. prosince 2023.

Vítek Vaneček i Akira Schmid vyhráli proti Columbusu, Schmid nastoupil ve dvou ze tří předchozích zápasů. Nico Daws, aktuálně na soupisce Devils, se v této sezóně ještě s Columbusem neutkal.

Očekává se, že kapitán Blue Jackets Boone Jenner se vrátí do sestavy Columbusu. Od 8. prosince je mimo sestavu se zraněním čelisti, které si vyžádalo operaci. Jackets jsou zároveň dobře odpočatí, nehráli od pondělí, kdy porazili Vancouver Canucks.

Ve čtvrtek Blue Jackets provedli několik změn na soupisce, zapůjčili obránce Davida Jiříčka do své pobočky v AHL v Clevelandu a brankáře Spencera Martina umístili na Waivers s úmyslem do Clevelandu ho umístit natrvalo, pokud projde.

Dnešní brankářský souboj se očekává Vítek Vaněček (3,31 GAA, 88,2%) 😈 vs. Elvis Merzļikins (3,22 GAA, 90,6%) . Případné změny před zápasem jsou vyhrazeny.

Novinky z kabiny Devils:

– Curtis Lazar netrénoval s týmem ale do Columbusu odcestoval

Předpokládaná sestava Devils:

Vaněček (Daws) – Smith, Nemec, L.Hughes, Marino, Bahl, Miller – Toffoli, Hischier, Bratt – Meier, McLeod, Mercer – Haula, Lazar, Bastian – Willman, Tierney, Holtz.

Předpokládaná sestava Blue Jackets:

Merzļikins (Tarasov) – Severson, Boqvist, Provorov, Peeke, Bean, Gudbranson – Gaudreau, Sillinger, Činakhov – Fantilli, Jenner, Roslovic – Johnson, Voronkov, Marčenko – Texier, Kuraly, Danforth.

Ďábelský hokej je zpět ‼️😈😈😈

Naši Tipovačku naleznete ZDE

O NJD CZ/SK

Jsme Podcastový kanál fanklubu NHL týmu New Jersey Devils. Pravidelný pokec o tom co se děje u Ďáblů. Novinky, statistiky, rozhovory, postgame, informace ze zákulisí.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *