Novinky

Devils přivítají Winnipeg, jeden z nejlepších týmů ligy

Ďáblové dnes v noci na domácím ledě v Prudential Center přivítají Winnipeg Jets. Utkání začíná krátce po půlnoci.

Před zápasem

Jets mají stabilní výkony po celou sezónu a navíc bojují s Coloradem o první místo v Centrální divizi. Oba kluby mají na kontě 93 bodů, ale Winnipeg má jeden zápas k dobru. Mezitím Dallas s 91 body jim šlape na paty.

Jets jsou v současné době na pětizápasovém roadtripu. Výlet zahájili vítězstvími v Columbusu 6:1 a proti Rangers 4:2. Dále je čekají Devils a dokončí trip na ledě Islanders a Washingtonu.

Jets v úterý v Madison Square Garden vyhráli působivě 4:2. Mark Scheifele zaznamenal hattrick, zatímco brankář Connor Hellebuyck zaznamenal 40 zákroků. 

Scheifele vede tým v bodování s 62 body (22+40). Obránce Josh Morrissey je druhý v bodování s 57 body a 49 asistencemi. Nově příchozí, bývalý Ďábel, Tyler Toffoli má na svém kontě 30 gólů (26 získal v New Jersey). 

Connor Hellebuyck je v této sezóně pravděpodobně nejlepším brankářem a je pravděpodobným finalistou, ne-li vítězem, Vezina Trophy. Má bilanci 32-15-3 s průměrem 2,30 gólu a ohromujícím procentem úspěšnosti 92,3%. Ani záložní brankář Laurent Brossoit není žádný troškař (1,99 GAA, 92,7%v 18 odehraných zápasech).

Dnešní brankářský souboj se očekává Jake Allen (3,57 GAA, 89,7%) a Connor Hellebuyck (2,30 GAA, 92,3%)

Novinky z kabiny Devils:

  • John Marino je stále mimo sestavu️
  • Jack Hughes opět včera netrénoval, ale do zápasu nastoupí
  • Jake Allen v brance
  • Dawson Mercer vstřelil tři branky v posledních čtyřech zápasech, jedna mu navíc nebyla uznána
  • Timo Meier sesbíral 14 bodů (10+4) v posledních jedenácti a vstřelil 10 gólů v deseti zápasech

Předpokládaná sestava Devils:

Allen (Kahkonen) – L.Hughes, DeSimone, Bahl, Smith, Hatakka, Nemec – Meier, Hischier, Bratt – J.Hughes, Haula, Holtz – Palát, Nosek, Mercer – MacDermid, Tierney, Lazar.

Předpokládaná sestava Jets:

Brossoit (Hellebuyck) – Morrisey, Demelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Conkor, Scheifelle, Iafallo – Ehlers, Monahan, Toffoli – Niederreiter, Lowry, Appleton – Barron, Gustafsson, Naměstnikov.

Ďábelský hokej je zpět ‼️

Naši Tipovačku naleznete.

O NJD CZ/SK

Jsme Podcastový kanál fanklubu NHL týmu New Jersey Devils. Pravidelný pokec o tom co se děje u Ďáblů. Novinky, statistiky, rozhovory, postgame, informace ze zákulisí.

Zkontrolujte také

Anton SIlajev New Jersey Devils

Silajev je připraven vyhrát Stanley Cup

Anton Silajev měl na mysli pouze jeden lesklý předmět poté, co si ho New Jersey …