Novinky

Devils odehrají již 16-tý back-to-back zápas, přivítají Predators

Zpět na domácí půdu se vrací Devils po vítězném zápase v Ottawě. V Prudential Center přivítají krátce po 1:00 SEČ Nashville Predators. Bude to již 16-tý back-to-back zápas v této sezoně.

Před zápasem

Devils letos hostí svého posledního soupeře ze Západní konference, jedná se o druhé a poslední setkání mezi Devils a Predators v této sezóně.
Nashville Predators drží první divokou kartu na Západě s 92 body, s venkovní bilancí 22-13-3 v této sezóně. Preds byli v sobotu večer poraženi Islanders a v posledních 10 zápasech drží bilanci 6-4-1.
Bodování klubu vede útočník Filip Forsberg, který má na kontě 87 bodů v 76 zápasech (43+44) a obránce Roman Josi, který má na kontě 77 bodů v 76 zápasech (20+57).
Brankář Juuse Saros odehrál v této sezóně v brance Nashvillu 60 zápasů s bilancí 33-23-4 (2,82 GAA, 90,8% úspěšnosti). Měl by dnes „potrápit“ i Devils.

Novinky z kabiny Devils:

– Z farmy byl povolán útočník Shane Bowers
– Jesper Bratt pokračuje ve sbírání bodů, už jich má n svém kontě 78 (25+53)
– Devils jsou 5 bodů od druhé divoké karty play off ve Východní konferenci

Předpokládaná sestava Devils:

Kähkönen (Allen) – L.Hughes, DeSimone, Bahl, Smith, Siegenthaler, Nemec – Meier, Hischier, Mercer – J.Hughes, Haula, Bratt – Palát, Nosek, Holtz – Lazar, Tierney, Halonen.

Předpokládaná sestava Predators:

Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi, Lauzon, Carrier, Stastney, Schnenn – Forsberg, O’Reilly, Nyquist – Zucker, Sissons, Beauvillier – Jankowski, Novak, Evangelista – Smith, McCarron, Sherwood.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *