Novinky

V Prudential Center se odehraje poslední utkání letošního ročníku, Devils vyzvou Islanders

New Jersey Devils čeká poslední utkání letošního ročníku, na domácím ledě přivítají New York Iaslnders. Utkání v Prudential Center začíná krátce po 1:05 SEČ.

Před zápasem

Oba týmy se potkají počtvrté v této sezoně, Předchozí tři střetnutí vyhrálo New Jersey (5:4, 4:0 a 5:4 OT). Nejproduktivnějším Ďáblem v této serii je Jack Hughes s devíti body (4+5), který ale nebude k dispozici z důvodu podstoupení operace ramene. Dále pak Timo Meier (1+3) a Jesper Bratt (0+4).

Islanders stále bojují o své místo v play off, zbývají jim dvě utkání sto konce základní části. Pokud dnes získají aspoň jeden bod proti Devils, mají místo zaručené. V opačném případě by museli čekat až do posledního zápasu.

Své místo by si určitě zasloužili alespoň svou snahou, v dubnu si drží pozitivní bilanci 6-0-1. 

Novinky z kabiny Devils:

    • Tomáš Nosek jde zpět v sestavě
    • Alexanders Holtz se vešel do druhé lajny
    • Devils mají pět střelců s alespoň 20 brankami (J.Hughes, Bratt, Hischier, Meier a Mercer).

Předpokládaná sestava Devils:

Allen (Kähkönen) – L.Hughes, Marino, Bahl, Smith, Siegenthaler, Nemec – Meier, Hischier, Bratt – Holtz, Haula, Mercer – Palát, Nosek, Bowers – MacDermid, Tierney, Foote.

Předpokládaná sestava Islanders:

Varlamov (Sorokin) – Pelech, Pulock, Romanov, Aho, Reilly, Bortuzzo – Cizikas, Horvat, Barzal – Fasching, Nelson, Plamieri – Lee, Pageau, Engvall – Martin, MacLean, Clutterbuck.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …