Novinky

Stíhačky Ďáblům nestíhaly, Jack Hughes dvakrát skóroval

New Jersey Devils předvedli velmi ucelený a kvalitní výkon a nenechali jeden z nejlepších týmů letošní sezony hrát jejich hru. Ve druhé třetině doslova smetli soupeře na střely (23:9).

Jets odvolali brankáře Brossoita více než 3 a půl minuty před závěrečným hvizdem, al ani to jim nepomohlo zvrátit výhru Ďáblů.

• Jack Hughes dvakrát skóroval, připsal si už 110 branek v NHL
  • Devils dělí od play off 6 bodů
  • Jake Allen je k nezastavení, připsal si třetí výhru v dresu Devils
  • Luke Hughes třikrát asistoval
  • Timo Meier si dnes připsal 3 body (1+2)

Ďáblové hrají další zápas hned v noci na neděli 24.března 2024, kdy se představí opět na domácím ledě v Prudential Center. Utkání proti Ottawa Senators začíná krátce po půlnoci SEČ.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Do třetice to nevyšlo, Devils podlehli v posledním zápase turnaje Bruins.

Devils uzavřeli turnaj Prospects Challenge v Buffalu prohrou 6:4 s týmem Boston Bruins. i přes …