Novinky

Rangers vyhráli derby potřetí v této sezoně, Nemec skóroval za Devils

Až do třiatřicáté minuty se čekalo na gól, rozhodovalo se ale opět až ve třetí třetině. Devils padli v Madison Square Garden poměru 1:3.

„Myslím, že jsme v několika oblastech hráli přišli trochu „nalehko“, prohrávali jsme ty malé souboje o puk,“ řekl trenér Devils Travis Green. „V mnoha zápasech tyto malé bitvy určují celou hru. Je ale také zřejmé, že naše přesilová hra potřebuje trochu vylepšit a musíme je začít proměňovat. Dnes jsme neproměnili několik opravdu dobrých šancí, ale celkově jsme nehráli tak špatně. Byla to těžká prohra proti dobrému týmu.“

Za Devils debutoval finský golman Kaapo Kahkonen, který přišel ve výměně za Vítka Vaněčka ze San Jose Sharks.

„Samozřejmě jsem rád, že jsem mohl dnes nastoupit za Devils, ale mrzí mne, že jsem nepomohl získat dva body,“ řekl finský ochránce svatyně.

Na adresu nové příchozího brankáře se vyjádřil také jeden z nejlepším hráčů Devils, švédský forvard, Jesper Bratt.

„Předvedl několik skvělých zákroků, uvedl Bratt. „Je dobře, že hned po příchodu k nám naskočil do branky. Vypadal sebejistě, určitě nám ještě své kvality předvede.“

Ďáblové hrají další zápas až v noci na pátek 15.března 2024, kdy se v rámci třízápasového venkovního tripu po pouštích USA představí postupně v Dallasu, Arizoně a Vegas. Na ledě Stars začíná utkání krátce po půlnoci 1:00 SEČ.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …