Novinky

Predators berou i druhý bod, Kähkönen se zranil

Ďáblové se před domácím publikem ujali vedení díky gólu Jacka Hughese, později po vyrovnání soupeře opět vedli, ale nakonec padli po samostatných nájezdech.

Brankář Jake Allen byl povolán do branky v první třetině poté, co byl Kaapo Kähkönen zasažen pukem do oblasti kolen a byl nucen odejit z ledu. Později se na střídačku vrátil, ale do zápasu již nezasáhl.

„Tyto zranění se občas stávají, není to vždy dobré, ale prostě musíte se hecnout a předvést nejlepší výkon,“ řekl Allen po zápase.

Allen předvedl 29 zákroků z 30 střel v základní části, z toho 13 v samotné druhé třetině a další dva v prodloužení. Ve druhé třetině měli Predators hodně navrch, hodně tlačili na branku Devils, ale Jake Allen vytáhl několik skvělých zákroků.

„Nashville je těžký tým,“ řekl po zápase dočasný hlavní trenér Travis Green. „Je to tvrdá hra. Když zápas prohrajete v po nájezdech, ale líbilo se mi dnešní úsilí týmu.“

Do hlavního týmu byl před zápasem povolán útočník Shane Bowers. Hlavní trenér si pochvaloval jeho hru a zapojení do týmu.

„Jde krok po kroku k lepším výsledkům,“ řekl Green, když se novináři zeptali na Bowerse. „Dobře bruslil a byl silný na puku. To je oblast, o které jsme hodně mluvili s naší mladou skupinou a to je něco, co si rozvíjíte a trénujete. Jde to s vámi celou kariéru.“

Devils hrají další zápas v noci v středu 10. dubna, kdy opět na domácím ledě přivítají Toronto Maple Leafs. Utkání v Prudential Center začíná krátce po 1:05 SEČ.