Novinky

Povinná výhra v San Jose, Hischier zaznamenává 200 asistencí v NHL

Tak zvaně povinná výhra se urodila v nočním zápase mezi Devils a Sharks.
Opět rozhodla převážně třetí třetina, ve které padlo celkem 5 branek, z toho 4 do sítě domácího týmu ze San Jose.

„Prostě musíte vydržet. I když prohráváte 1:0 po první třetině, musíte zůstat trpělivý a věřit našemu hernímu plánu,“ řekl Timo Meier. Odvedli jsme dobrou práci a jako odměnu si vezeme vítězství.“

Devils pokračují ve svém výletu po západním pobřeží pátečním zápasem v Anaheimu.

„S výsledkem jsme určitě spokojeni. Potřebovali jsme toto vítězství,“ uvedl kapitán Devils Nico Hischier. „Tak jsme vyhráli a jdeme dál. Zkusíme to zopakovat a vyhrát znovu v Anaheimu.“

• Nico Hischier si připsal v zápase 4 body (1+3) a celkové překonal hranici 200 asistencí v NHL
  • Jack Hughes zaznamenal také vícebodový zápas, do tabulky produktivity přidal další 3 body (1+2)
  • Poprvé v sezóně se trefil obránce Kevin Bahl, byl to jeho teprve čtvrtý gól v NHL
  • Nejproduktivnějším střelcem byl Jack Hughes, taktéž ztrávil nejvíce času na ledě
  • Nico Daws si připsal další výhru v NHL, byla to jeho osmnáctá výhra v kariéře

Devils čeká další zápas na západním tripu v noci na sobotu 2. 3. 2024, kdy se představí od 4:00 na ledě Anaheim Ducks.