Novinky

Kalifornský trip začíná, první jsou na řadě Sharks

New Jersey Devils se vydávají na trip po západě, které skýtá celkem 3 utkání proti Sharks, Ducks a Kings. První z nich odehrají Ďáblové již dnes v noci od 4:30 SEČ.

Před zápasem

Devils a Sharks se v této sezóně potkají podruhé a naposledy. V prvním společném setkání 1. prosince 2023 se radovali z výhry 6:3 Sharks. Mikael Granlund zaznamenal tři body (1+2), zatímco Anthony Duclair a Jacob MacDonald vstřelili po dvou gólech. Za New Jersey skórovali Jack Hughes, Ondřej Palát a Dawson Mercer.

Sharks jsou stále uprostřed přestavby. Jako takový se tým řadí na konec tabulky NHL. Sharks mají za únor zatím jen jednu výhru (1-4-0). V sobotu prohráli s Nashvillem 2:4.

Tomáš Hertl i přes zranění vede týmovou statistiku s 15 góly a celkovými 34 body. Bývalý ďábel Fabian Zetterlund má na svém kontě stejný počet branek jako český útočník. Mikael Granlund je druhý v týmu s 32 body (7+25). Další bývalý ďábel, brankář Mackenzie Blackwood, získal většinu herního času brance a drží si bilanci 9-18-3 s 3,51 GAA a 89,8% úspěšnosti.

Dnešní brankářský souboj se očekává Nico Daws (3,3 GAA, 89,4%) 😈 vs. Mackenzie Blackwood 🦈 (3,51 GAA, 89,8%) . Případné změny před zápasem jsou vyhrazeny.

Novinky z kabiny Devils:

  • Brian Halonen si v debutu u Devils připsal jednu střelu a necelých 10 minut času na ledě (9:47)
  • Tyler Toffoli bodoval v posledních šesti zápasech (3+4)
  • Jesper Bratt je nejproduktivnějším hráčem týmu s 59 body (21+38)
  • Nico Hischier v posledních deseti zápasech sesbíral 9 bodů (6+3)
  • Šimon Nemec zablokoval celkem 19 střel soupeře v posledních deseti utkáních

Předpokládaná sestava Devils:

Daws (Schmid) – Bahl, Marino, L.Hughes, Smith, Siegenthaler, Nemec – Meier, Hischier, Bratt – Palát, J.Hughes, Lazar – Toffoli, Haula, Mercer – Nosek, Tierney, Holtz.

Předpokládaná sestava Sharks:

Blackwood (Kahkonen) – Thrun, Rutta, Ferraro, Emberson, Ochoťjuk, Burroughs – Duclair, Granlund, Zetterlund – Zadina, Eklund, Kunin – Barabanov, Sturm, Labanc – Hoffman, Carpenter, Bailey.

Ďábelský hokej je zpět ‼️😈😈😈

Naši Tipovačku naleznete ZDE

O NJD CZ/SK

Jsme Podcastový kanál fanklubu NHL týmu New Jersey Devils. Pravidelný pokec o tom co se děje u Ďáblů. Novinky, statistiky, rozhovory, postgame, informace ze zákulisí.

Zkontrolujte také

Anton SIlajev New Jersey Devils

Silajev je připraven vyhrát Stanley Cup

Anton Silajev měl na mysli pouze jeden lesklý předmět poté, co si ho New Jersey …