Novinky

Palát dvakrát skóroval, na Flames to ale nestačilo

Ďáblové sice začali dobře, po dlouhé době skórovali jako první v zápase, ale po dobrém výkonu v první třetině následně hru kontrolovali soupeři z Calgary a porazili Devils v poměru 5:3.

Ondřej Palát zaznamenal dvě branky, nejproduktivnějším střelcem byl Nico Hischier se šesti pokusy.

Devils neodehráli vůbec špatný zápas. V zápase měli 41 střel a mnoho kvalitních šancí. Brankář Flames Jacob Markström ale hrál výjimečně dobře.

„Určitě je to frustrující prohra. Měli jsme spoustu příležitostí,“ řekl kapitán Nico Hischier. „Jejich brankář předvedl několik skvělých zákroků.“

„Myslel jsem si, že jsme hráli skvěle. Pravděpodobně jsme mohli dát čtyři nebo pět gólů. Jejich brankář byl ale ve formě a nenechal nás vyhrát,“ řekl hlavní trenér Lindy Ruff. „Špatně jsme řešili některé situace a na to se musíme zaměřit.“

New Jersey Devils hrají další zápas v noci na neděli 11. února 2024, kdy se od 1:00 SEČ představí na ledě Carolina Hurricanes.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …