Novinky

Devils se představí na ledě Ottawy

New Jersey Devils se na konec roku vydávají na cestu po venkovních stadionech, dnes v noci od 1:00 SEČ se představí na ledě Ottawa Senators.

Před zápasem

Senátoři nemají vůbec dobrou sezonu, pohybují na chvostu tabulky Atlantické divize s 26 body a celkově jim patří 29. místo v celé NHL. V posledních deseti zápasech drží balici 3-7-0, ovšem v posledních dvou utkáních porazili Pittsburgh (5:4 OT) a Toronto (4:2).

Nejproduktivnějšími hráči Sens jsou nemecký talent Tim Stützle (7+26), Drake Batherson (13+15) a veterán Claude Giroux (9+19). Nejlepším střelcem je ale Brady Tkachu se 16 brankami (16+9).

Dnešní brankářský souboj se očekává Vítek Vaněček (3,26 GAA, 88,5%) 😈 vs. Joonas Korpisalo (3,53 GAA, 89,4%). Případné změny před zápasem jsou vyhrazeny.

Novinky z kabiny Devils:

– Obránce Kevin Bahl dnes odehraje svůj 100.zápas v NHL
– Dnes měli Devils pouze dobrovolný trénink na kterém byli Lazar, Palát, Miller, Bastian, Holtz, Nemec, Bratt, Haula, Tierney, bratři Hughesové, Hischier a brankáři Vaněček s Nico Daws
– Curtis Lazar se při tréninku zranil a je pravděpodobné, že nebude k dispozici proti Senators
– Lindy Ruff na tréninku zvyšoval hlas s pokyny útočení na branku

Předpokládaná sestava Devils:

Vaněček (Daws) – Siegenthaler, Nemec, L.Hughes, Marino, Bahl, Miller – Toffoli, Hughes, Bratt – Palát, Hischier, Lazar – Meier, McLeod, Mercer – Bastian, Haula, Holtz.

Předpokládaná sestava Senators:

Korpisalo (Forsberg) – Anderson, Zub, Chychrun, Hamonic, Brännström, Bernard-Docker – Tkachuk, Norris, Giroux – Tarasenko, Stützle, Batherson – Kubalík, Greig, Crookshank – Šmejkal, Kastelic, Kelly.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Matyáš Melovský

Melovský a jeho cesta do NHL

Matyáš Melovský zažil nejpernější týden v životě. Byl doma v Česku, když ho Devils draftovali …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *