Novinky

Devils padli v poslední přípravě v Pensylvánii

Navzdory tlaku v posledních deseti minutách nastavení New Jersey Devils nestačili a podlehli Philadelphii Flyers 5:4. Kevin Labanc pokračoval ve své bodové sérii a při prohře zaznamenal hattrick, zatímco Ryan Schmelzer vstřelil další gól Devils.

„V každém zápase jsme tvrdě tlačili,“ řekl o svém týmu hlavní trenér Utica Comets Kevin Dineen. „Myslím, že na začátku zápasu jsme byli trochu ospalí a pak jsme začali nabírat sílu a začali tlačit soupeře. Sice jsme pohráli, ale celkově mám z tohoto týmu dobrý pocit.“

V první třetině došlo ke dvěma bitkám, Samuel Laberge vyzval Sawyera Boultona, druhý dual byl o čtyři a půl minuty později, když Nathan Légaré a Hunter MacDonald shodili rukavice a pustili se do sebe. MacDonal musí s krvácením nosem opustit hru a nechat se ošetřit.

Kevin Labanc pokračoval ve svém nastartovaném vlaku a vstřelil další tři branky v přípravě. Celkově tak zaznamenal v přípravných zápasech 9 bodů.

„Byla to statečná snaha všech kluků,“ řekl Labanc po zápase. „Byl to skvělý tréninkový kemp a  všechny přípravné zápasy za organizaci. Jsem rád, že mohu být součástí a moc jsem si to užil. Doufám, že bude organizace pokračovat ve skvělé práci a že ji bude dařit jak v NHL, tak v AHL.“

Příprava je tedy u konce, očekáváme ještě další změny na soupiskách, ale všechny oči se teď budou směřovat na Prahu, kde druhá skupina New Jersey Devils dnes večer započne základní část nového ročníku NHL a utká se s Buffalo Sabres v rámci Global Series.

Utkání v pražské O2 Aréně začíná od 19:00 SEČ slavnostní ceremoniálem následně již tolik očekávaným zápasem. Vše pro vás samozřejmě budeme přímo z místa dění sledovat.