Novinky

Arizona je dalším soupeřem Ďáblů, kdo získá pouštní body?

Ďábly čeká nelehký víkend, plný hokeje. Čekají je dva zápasy v Arizoně a v Las Vegas. Již dnes večer od 22:00 SEČ se potkají s Coyotes na ledě Mullett Arena.

Před zápasem

Druhé utkání obou celků v této sezoně, Ďáblové podlehli Coyotes loni v říjnu po samostatných nájezdech. V lo%nské sezoně oba vzájemné zápasy vyhráli Devils (4:2 a 5:4 OT)

Arizona se vrací na domácí půdu po důležité výhře 4:1 na ledě Detroitu, ale v posledních šesti zápasech to byla teprve druhá výhra.

Clayton Keller vede bodování týmu s 57 body (26+31), V brankovišti úřaduje Connor Ingram, který prožívá poměrně vydařenou sezonu (2,81 GAA, 91,0%).

Dnešní brankářský souboj se očekává Jake Allen (3,57 GAA, 89,5%) a Connor Ingram ⭐(2,81 GAA, 91,0%)

Novinky z kabiny Devils:

  • Devils dnes neměli trénink, finální sestava bude známa až při rozbruslení

Předpokládaná sestava Devils:

Kahkonen (Daws) – L.Hughes, Nemec, Bahl, DeSimone, Hatakka, Smith – J.Hughes, Hischier, Mercer – Bratt, Haula, Meier – Palát, Nosek, Holtz – MacDermid, Tierney, Lazar.

Předpokládaná sestava Coyotes:

Ingram (Vejmelka) – Moser, Durzi, Valimaki, Kesselring, Dermott, Brown – Keller, Bjugstad, Schmaltz – Crouse, Cooley, Guenther – Maccelli, Kerfoot, Carcone – Leonard, McBain, O’Brien.

Ďábelský hokej je zpět ‼️

Naši Tipovačku naleznete

O NJD CZ/SK

Jsme Podcastový kanál fanklubu NHL týmu New Jersey Devils. Pravidelný pokec o tom co se děje u Ďáblů. Novinky, statistiky, rozhovory, postgame, informace ze zákulisí.

Zkontrolujte také

Anton SIlajev New Jersey Devils

Silajev je připraven vyhrát Stanley Cup

Anton Silajev měl na mysli pouze jeden lesklý předmět poté, co si ho New Jersey …