Novinky

Tučnáky trápil Allen, Mercer a Meier po dvou gólech

Po dvou brankách vstřelili Dawson Mercer a Timo Meier, pátý zásah přidal Alexander Holtz. Ďáblové si tak připsali dva veledůležité body v boji o play off. New Jersey nyní chybí šest bodů na druhou divokou kartu Východní konference.

„Dnes večer bylo skvělé vstřelit takový brzký gól,“ řekl Mercer, který otevřel skóre v šesté minutě první třetiny. „Nemůžeš si stěžovat, když vstřelíš další. Takže jsem samozřejmě šťastný.“

Branky Timo Meiera byly v přesilových hrách, obě po teči v brankovišti.

„Je to úplně jiný hráč než před pár zápasy. Je rychle, skvěle bruslí a je si jistý svojí hrou,“ uvedl hlavní trenér Travis Green.

• Jake Allen si připsal další výhru v dresu Devils, zastavil 104 střel z celkových 108 ve třech zápasech
  • Ondřej Palát, Luke Hughes, Jesper Bratt, Jack Hughes a Tomáš Nosek si připsali po dvou asistencích
  • Devils trefili celkem pět tyček, z toho dvě z hokejky Nico Hischiera

Ďáblové hrají další zápas hned v noci na pátek 22.března 2024, kdy se představí opět na domácím ledě v Prudential Center. Utkání proti Winnipeg Jets začíná krátce po půlnoci SEČ.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Do třetice to nevyšlo, Devils podlehli v posledním zápase turnaje Bruins.

Devils uzavřeli turnaj Prospects Challenge v Buffalu prohrou 6:4 s týmem Boston Bruins. i přes …