Novinky

Potřetí proti Bostonu, dokáží Devils zvítězit?

Dnešní večerní zápas mezi Devils a Bruins bude pro Ďábly uzavření poloviny právě probíhající sezony, zároveň tak ukončí třízápasový trip před návratem na domácí půdu. Utkání začíná krátce po 19.00 SEČ.

Před zápasem

Oba týmy se potkaly v této sezoně již dvakrát se shodně jednou výhrou, po odehrání dnešního utkání se střetnou ještě jednou v tomto ročníku. V posledním zápase, odehraném 30. prosince 2023 v TD Garden, se radovali Bruins, zároveň to bylo poslední utkání Timo Mezera, který od té doby nenastoupil.

Bruins jsou zpět na domácím ledě po tripu, který je zavedl do čtyř měst během šesti dní. Jejich road trip skončil v sobotu večer, kdy si připsali své jediné vítězství na ledech soupeře, vítězství 4:3 v prodloužení v St. Louis. Boston si veze domů bilanci 1-0-3. I přesto je tým z Massachusetts na prvním místě Atlatické divize s 59 body.

Charlie McAvoy zajistil vítězství Bruins v St. Louis v prodloužení, jeho šestý vítězný gól v nastaveném čase v kariéře, když překonal obránce Raye Bourquea (pět) v této statistice v historii klubu.

Boston zužuje I velká marodka, momentálně týmu chybí Poitras, Ullmark, Zacha (nachlazení), Carlo, Forbort a Lucic (zranění kotníku).

Dnešní brankářský souboj se očekává Nico Daws (2,77 GAA, 91,6%) 😈 vs. Jeremy Swayman 🐻 (2,49 GAA, 91,8%) . Případné změny před zápasem jsou vyhrazeny.