Novinky

Do Newarku se podívá Dallas, utkání až po ceremoniálu pro Brylina

New Jersey zakončuje druhý poločas back-to-back domácím zápasem proti Dallas Stars.

Před zápasem

Devils oslavují trojnásobného šampiona Stanley Cupu a současného asistenta trenéra Sergeje Brylina v předzápasovém ceremoniálu, když se stane vůbec druhým nominovaným členem exkluzivního spolku Ring of Honor.

Stars se bude snažit oklepat z prohry 5:1 proti Philadelphia Flyers, která odstartovala jejich čtyřzápasový road trip. Dallas byl udržen Flyers pouze na 15 střel, z toho pouze jediná v první třetině. S 57 body jsou Stars třetí v Centrální divizi a mají zatím jistý postup do play off.

Dallas je silný ofenzivní tým s průměrem 3,61 gólu na zápas, což je třetí místo v NHL. Pokud jde o speciální formace, Stars mají třetí nejlepší statistiku hry v oslabení a brání soupeřovým přesilovkám skórovat v 84,6 % případů. Přesilová hra Dallasu je 12. v lize s 23% úspěšností.

Jake Oettinger a bývalý Ďábel Scott Wedgewood tvoří brankářský tandem Stars. Oettinger má bilanci 13-9-2 (2,96 GAA, 90,4%) a Wedgewood 12-4-3 s (3,03 GAA, 89,7 %).