Novinky

Do hlavního města Kanady pro dva body? Možné je vše

Další venkovní zápas mají před sebou hráči Devils, před návratem na domácí půdou se představí v hlavním městě Kanady. Utkání proti Ottawa Senators začíná krátce po 1:00 SEČ.

Jack Hughes vstřelil svůj první letošní gól a otevřel tak skóre proti Hurricanes. Při svém druhém vícebodovém večeru v této sezóně si také připsal asistenci u Hischierovy přesilovkové branky ve třetí třetině.

Tim Stützle jede na začátku sezóny třízápasovou bodovou sérii, přičemž dva z těchto zápasů byly vícebodové. Ve svém posledním zápase měl Stützle tři asistence, včetně vítězného gólu v prodloužení. Pro Stützleho je to pátá sezóna v NHL, vše za Senators.