Novinky

Celkem 166 minut vyloučení, derby začalo hromadnou bitkou

Očekávané derby mezi nesmiřitelnými rivaly přineslo to, co se předpovídalo. Výsledek 4:3 ve prospěch domácích již nebyl důležitý a tak Ďáblové vezou prohru a již definitivní konec bojování o letošní play off.

Jak již bylo řečeno, před zápasem se očekávala odplata za nedovolené zákroky Matta Rempeho na hráče Devils a tak celá Madison Square Garden s napětím vyhlížena úvodní vhazování. A opravdu ihned po vhození puku do hry se do sebe pustili hned tři páry hráčů. Souboj MacDermida s Rempem byl tak zajímavý, že televizní kamery úplně přehlídli souboje Marina, Bahla a následně i Tierneyho a posledního na ledě Lazara. Všech deset hráčů bylo ihned po skončení souboji vyloučeno do konce utkání za nesportovní chování a zápas se tak zapsal jako další s velkým počtem trestných minut. Celkem jich rozhodčí rozdali 166 (88 – Devils, 78 – Rangers).

Skóre otevřeli domácí a vytvořili si náskok 2:0, který Ďáblové točili na 3:2, ale Rangers nenechali nic náhodě a ve třetí třetině rozhodli o výhře na svém domácím ledě.

Ďáblové hrají další zápas v noci na neděli 7. dubna 2024, kdy se představí na ledě Ottawa Senators. Utkání začíná krátce po 1:00 SEČ.

O Jan Zhejbal

Redaktor webu, Instagramu a samozřejmě velký fanda Devils. Mimo cest za Ďábelksým hokejem za moře sbírá i jejich hokejové karty, převážně pak karty Patrika Eliáše.

Zkontrolujte také

Do třetice to nevyšlo, Devils podlehli v posledním zápase turnaje Bruins.

Devils uzavřeli turnaj Prospects Challenge v Buffalu prohrou 6:4 s týmem Boston Bruins. i přes …